USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-01
2026-07-02

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa 5*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Αθλητικές δραστηριότητες

Νεροτσουλήθρες

Ένα γήπεδο τέννις

Ένα γήπεδο γκολφ

Wind surfing

Κατάδυση

Ελεύθερη κατάδυση

Κανό

Ποδηλασία

Τραπέζια για Μπιλιάρδο

Βελάκια

Πίνγκ-πόνγκ

 Σπα & Ευεξία

Σπα και κέντρο ευεξίας

Σολάριουμ

Τουρκικό λουτρό

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

Περιποιήσεις ομορφιάς

Μασάζ

Αποτρίχωση

Περιποίηση προσώπου

Τζακούζι

 Υπηρεσία μεταφοράς

Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)


Το Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa διαθέτει εστιατόριο και κουρείο και απέχει περίπου 5 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα όπως Παραλία Arena Gorda. Αυτό το ξενοδοχείο 5 αστέρων διαθέτει 6 εξωτερικές πισίνες, κέντρο φίτνες και Wi-Fi στο λόμπι.

Λέσχη Γκολφ Hard Rock Golf Club at Cana Bay βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς και Λέσχη γκολφ Cocotal περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το πλούσιο ξενοδοχείο. Μια ιδιωτική παραλία είναι σε απόσταση περίπου 700 μέτρων χλμ. μακριά. Το Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa περιβάλλεται από κοραλλιογενείς υφάλους και φοίνικες. Πούντα Κάνα απέχει περίπου 3 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.

Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει 11 δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο και παροχές καφέ και τσαγιού. Είναι διακοσμημένα με ηχομονωμένα παράθυρα, και έχουν κομψά έπιπλα. Οι πελάτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Οι ταξιδιώτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον κήπο.

Το Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa προσφέρει μενού με πιάτα Indiase, το οποίο μπορείτε να δοκιμάσετε στο Indiaas restaurant Bhogali. Το παραλιακό μπαρ θα σας βάλει στο κλίμα της απόλυτης χαλάρωσης. Βλέπει επίσης στην πισίνα.

  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Punta Cana
    24 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ιδιωτική παραλία
  • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
  • Μηχάνημα ΑΤΜ
  • Υπηρεσίες κομμωτή/τριας
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Εστιατόριο
  • Σνακ μπαρ στην πισίνα
  • Σνακ Μπαρ
  • Δείπνο
  • Ειδικά διαιτητικά μενού

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Καζίνο
  • Ζωντανή ψυχαγωγία
  • Νυχτερινό κλαμπ
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Σολάριουμ
  • Σάουνα
  • Τουρκικό λουτρό
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Τζακούζι
  • Αποτρίχωση
  • Περιποίηση προσώπου
  • Περιποιήσεις ομορφιάς
  • Μασάζ
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Wind surfing
  • Κατάδυση
  • Ελεύθερη κατάδυση
  • Κανό
  • Ποδηλασία
  • Ένα γήπεδο τέννις
  • Ένα γήπεδο γκολφ
  • Τραπέζια για Μπιλιάρδο
  • Βελάκια
  • Πίνγκ-πόνγκ
  • Μαθήματα αεροβικής
  • Θερμόλουτρο
  • Πισίνα με θέα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Ενοικίαση αυτοκινήτου
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Ποτό καλωσορίσματος
  • Επαγγελματικό κέντρο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
  • Φαξ/φωτοτυπικό

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Βρεφικές κούνιες
  • Φύλαξη παιδιών
  • Νεροτσουλήθρες
  • Παιδική χαρά
  • Παιδικό κλαμπ
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa αεροδρόμιο;

    Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Punta Cana βρίσκεται σε απόσταση 25 χλμ. από τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa.
  • 🚗

    Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa;

    Τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa παρέχει χώρος στάθμευσης.
  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa;

    Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa στις 12:00.
  • Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε θέρετρο;

    Θέρετρο δέχεται:
    • American Express
    • Visa
    • Diners Club
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa;

    Σε τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Μικρή σουίτα με θέα στην πισίνα και Δωμάτιο deluxe με θέα στην πισίνα.
  • Τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa διαθέτει δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις και πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.
  • 🛀

    Τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa παρέχει σπα;

    Οι πελάτες του τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa μπορούν να χαλαρώσουν με μασάζ προσώπου ή κομμωτήριο, περιποιήσεις προσώπου και υπηρεσία σπα.
  • Τι πισίνα διαθέτει τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa;

    Υπάρχει 6 εξωτερικές πισίνες σε τo Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-01
2026-07-02

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa, Δομινικανή Δημοκρατία

C/ El Cortecito, Playa Bavaro, Πούντα Κάνα, Δομινικανή Δημοκρατία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteles-punta-cana.net

All rights reserved